Merdivenköy Mahallesi Esmer Sokak Valibey Apt No:2 - 10 / A 34732 Kadıköy / İST.

Onarım

Onarım

Garantili hızlı yardım. Arızalar can sıkıcıdır. Pompanız arızalanır veya bir hata mesajı verirse ne olur? Wilo ne gibi destekler sağlayabilir? Müşteri odaklı kurumsal yaklaşımımızdan dolayı, Wilo pompanızla ilgili sorunların güvenilir ve sürdürülebilir

Güvenilir ve sürdürülebilir - amacımız budur.

Ancak arızalı pompaların onarımı yalnız güvenilir ve sürdürülebilir olmakla kalmayıp, aynı zamanda basit ve hızlı olmalıdır. Bir pompanın arızalanması yeterince can sıkıcıdır, bu yüzden bize göre müşterilerimizin göstermesi gereken çabanın en aza indirilmesi esastır.

Wilo servis teknisyenlerimiz tüm pompaları tanır ve dolayısıyla bir servis raporunda belgelenen her çalışma adımını hızlı ve özgün bir şekilde atabilir.

Wilo servis teknisyenlerimiz, pompanın sahada tamir edilip edilemeyeceğine veya fabrikada onarıma gönderilip gönderilmeyeceğine karar vermek için müşteriye yerinde danışmanlık verirken uzmanlıklarından ve deneyimlerinden faydalanırlar.

Si̇ze özel hi̇zmetleri̇mi̇z:

  •  Deneyimli Wilo uzmanları tarafından hata nedenlerinin doğrulanması ve ortadan kaldırılması
  •  Onarımlar için bağlayıcı olmayan tahmin
  •  Pompanın veya sistemin işlevselliği, kalitesi ve performansıyla ilgili doğru verileri sağlamak için elektrikli-hidrolik testinin gerçekleştirilmesi
  •  Optimize edilmiş bir verimlilik faktörü için çeşitli pompa veya sistem bileşenlerinin kaplanması
  •  Yalnız orijinal yedek parça kullanımı
  •  Onarımın hizmet raporunda belgelenmesi

WhatsApp
0537 951 21 11
İnstagram
wilovilteksan
Konum
Telefon
0216 411 57 30