Merdivenköy Mahallesi Esmer Sokak Valibey Apt No:2 - 10 / A 34732 Kadıköy / İST.

Devreye Alma

Devreye Alma

Gücümüz yüksek performanstır. Tesisatlarınızda yeni sistemler uygulanırken daha sorunsuz bir sürece sahip olan Wilo devreye alma hizmetlerine güvenin. Ürünlerimizin devreye alınması süreci boyunca size eşlik etmekten mutluluk duyarız ve her adımda size

Devreye alma uzmanlığımızdan neden faydalanmalısınız:

 

Pompa, karmaşık bir besleme sisteminin bir parçasıdır ve bu nedenle profesyonel tesisatçıların devreye alma sırasındaki odak noktası, öncelikle daha yüksek seviyeli sistem teknolojisidir. Ancak, genel sistemin bir parçası olarak optimum pompa ayarları, enerji tüketimi açısından ve dolayısıyla da tüm sistemin verimliliği ve işletim güvenilirliği için çok önemlidir.

 

Profesyonel tesisatçıların kullanılmasının avantajı, müşteriye başlangıçtan itibaren enerji verimli bir sistem teslim etmeleri ve bunun için her bir kontrol ve pompa serisi hakkında ayrıntılı bilgi edinmelerine gerek olmamasıdır. Bu, hem enerji maliyetlerini hem de pompa aşınmasını belirgin biçimde azaltır. Wilo servisi tarafından sağlanan devreye alma hizmeti, sorumlu bina tesisleri mühendisi talimatlarını da içerir.

Si̇ze özel hi̇zmetleri̇mi̇z:

  •  Bir Wilo uzmanı tarafından kişisel talimatlar

  •  Tesisatın kontrol edilmesi
  •  Optimize edilmiş sistem parametrelerinin ayarlanması
  •  Test çalıştırması ve test işletimi
  •  Devreye almanın hizmet raporunda belgelenmesi
  •  Sahada devreye alma için sabit bir iletişim sorumlusu

Kendinize özel hizmeti oluşturun!

Wilo hizmet paketleri büyük bir esneklik sunarak ayrı hizmetleri bir araya getirebilmenizi sağlar ve hizmetlerimizin kapsamını sizin ihtiyaçlarınıza uyarlar. Böylece, yalnız finansal bir güvence değil, aynı zamanda işletim güvenliğini de elde etmiş olursunuz. Servis çalışanlarımızdan uzman ve profesyonel öneriler alır ve tam olarak sahip olduğunuz ürüne özel olarak ihtiyaç duyduğunuz hizmete kavuşursunuz. Bunu sizin için daha da kolay hale getirmek için, üç boyutta önceden belirlenmiş servis paketlerimiz bulunur. İhtiyaçlarınıza uygun hizmet kapsamını kolaylıkla seçebilirsiniz. Gerekli olursa paketleri kendi ihtiyaçlarınıza göre kolaylıkla uyarlayabilir ve bunları ek hizmet modülleriyle genişletebilirsiniz.

WhatsApp
0537 951 21 11
İnstagram
wilovilteksan
Konum
Telefon
0216 411 57 30